Telefon: +90 232 260 1001 Email: iibf [at]idu.edu.tr

1. Maliye Öğrencileri Kongresi (MAKON) Gerçekleştirildi..

1. Maliye Öğrencileri Kongresi (MAKON); Fakültemiz Maliye Bölümü’nün öncülüğünde, Türkiye’deki çeşitli üniversitelerden maliye bölümü öğrencilerimizin ve hocalarımızın katılımıyla çevirimiçi/online platformda, 16-19 Ekim tarihlerinde başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Başta Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER olmak üzere, Maliye Bölüm Başkanımız Sayın Doç. Dr. Musa GÖK’e, Sayın Doç. Dr. Ufuk GENCEL’e, Dr. Öğr. Üyesi Rükan Kutlu KORLU’ya, Erciyes Üniversitesi’nden Doç. Dr. Ferhat AKBEY’e, Bilgi İşlem Daire Başkanımız Metin AKBULUT’a, maliye topluluklarına, bildirileriyle ve izleyici olarak Kongreye katılan öğrencilerimize, oturum başkanlığı yapan hocalarımıza, paydaş üniversitelerimize ve maddi/manevi destek sunan tüm kurum, kuruluş ve kişilere MAKON adına teşekkür ederiz.

2. Maliye Öğrencileri Kongresinin her yıl başka bir üniversite tarafından yapılması ve sürdürülmesi temel dileğimizdir. MAKON ile ilgili bilgilere ve fotoğraflara http://makon.idu.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Prof. Dr. Hüseyin AKAY

Dekan V.